SZTUCZNE TRAWY DEKORACYJNE

Sztuczne trawy dekoracyjne wysokiej jakości to trend we wnętrzach, jak i na zewnątrz od wielu sezonów. Projektanci wykorzystują dekoracyjne trawy na podłogi, ściany, obudowy lad recepcyjnych czy miejsca wspólne w biurach. 

Trawiaste dekoracje od dawna maja swoje miejsce w biurach znanych marek, jak choćby Google czy Skype. 

Sztuczne trawy z oferty Archteka®_showroom i Perfo Texconcept ® - dystrybutora rozwiązań podłogowych i architektonicznych to jakość, która pozwala bardzo długo cieszyć się sprężystym runem, stałą barwą zieleni i komfortem użytkowania. 

 

 

 

 

 

 

.

Zielony kolor wpływa na nas pozytywnie i kojarzony jest z relaksem. Wykorzystanie nowoczesnej trawy dekoracyjnej to sposób na ożywienie pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, a zielony kolor wpłynie na efektywność pracy.

Propozycje ekskluzywnych traw od Archteka®_showroom i Perfo Texconcept ® zachwycą precyzją wykonania nawet najbardziej wymagających klientów. Piękna trawa GREEN VALLEY znajdzie zastosowanie jako dekoracja w salonach Spa, restauracjach, a nawet na domowym tarasie.

To wygodne rozwiązanie nie wymaga naszej pielęgnacji, co pozwala zaoszczędzić czas przy, jednoczesnym utrzymaniu dekoracji w stanie idealnym. 

Dekoracje ze sztucznych traw, prezentują się idealnie w miejscach takich jak hotele czy kluby. Imitacje traw, jako elementy nowoczesnej łazienki sprawdzą się w hotelach, wpływając pozytywnie na gości. Zielona trawa dopełnia aranżacje wnętrza, jak i zewnętrznej przestrzeni na balkonie, tarasie czy dachu. Wysokiej jakości trawy w bardzo dobrych cenach do złudzenia przypominające oryginał. Designerskie trawiaste pokrycia podłóg to idealne propozycje dla poszukiwaczy nowoczesnych rozwiązań, ceniących skuteczność i czas. 

Dzięki dekoracyjnym trawom jesteśmy w stanie, w ciągu jednego dnia wyczarować mały ogród i zazielenić nasz taras. Pomieszczenia ozdobione zielenią, w naturalny sposób budują atmosferę, zapraszając do relaksu. Wykorzystanie ekskluzywnych traw przed i w domu spełni również oczekiwania osób ceniących sobie szybki efekt i estetykę, zaś bez wydatków na pielęgnację.

 

Sztuczna trawa dekoracyjna:

- nie wymaga podlewania

- nie wymaga koszenia

- bez chwastów

- odprowadza nadmiar wody

- łatwy montaż oraz utrzymanie w czystości

 

Dostępne szer. 2m, 4 m

Cena uzależniona od ilości zamówionych m2

Najniższa cena dystrybutora

ZOBACZ PODOBNE