O nas

NAJLEPSZE MATERIAŁY, NAJLEPSI PARTNERZY I KONTRAHENCI, NAJLEPSI PRACOWNICY WPŁYWAJĄ NA SUKCES, JAKOŚĆ I CHĘĆ TWORZENIA WIĘCEJ I LEPIEJ...

ŁĄCZYMY ZAMIŁOWANIE DO PIĘKNA  Z WIEDZĄ TECHNICZNĄ.

W NASZYM PORTFOLIO PRODUKT NABIERA NOWEGO WYMIARU.

 

Perfo Sp. z o.o. TEXCONCEPT S.K. jako Dystrybutor 3M, potrafi doskonale wskazać różne połączone ze sobą technologie, aby zaoferować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania obejmujące między innymi rewolucyjne systemy różnego rodzaju zabezpieczeń w budynku.

 

MY WIEMY, ŻE MARKA 3M JEST DLA TYCH, KTÓRZY WYBIERAJĄ PEWNOŚĆ I JAKOŚĆ, A NIE KOMPROMISY.

Od 2000 roku, odkąd w Polsce istnieją folie okienne 3M, zgłębiamy wiedzę na temat tych innowacyjnych i specjalistycznych rozwiązań, zwiększających wydajność energetyczną budynków oraz nieustannie doskonalimy się w zakresie technik instalacji. 

Kolejnym krokiem bardzo dobrej współpracy z koncernem 3M jest dystrybucja i instalacja folii architektonicznych, m.in. folii do dekoracji szkła 3M™ Fasara™ oraz laminatów wykończeniowych 3M™ Di-NOC™. Podejmujemy wyzwania niestandardowe, aby zaspokoić rynek projektowo-architektoniczny pod kątem innowacyjnych rozwiązań dla rewitalizacji wnętrz oraz dla dekoracji i wykończenia nowych budynków.

Związanie się z koncernem 3M umożliwia nam oferowanie innowacyjnych rozwiązań według przełomowych technologii, które pozwalają sprostać wymaganiom rynku. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów 3M do utrzymywania budynków, dla budownictwa i architektury; dla motoryzacji i transportu; dla przemysłu, dla wystawiennictwa i reklamy wizualnej. Starannie dobrane produkty zaspokoją zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów w zakresie m.in. mat wejściowych 3M, folii okiennych 3M, folii 3M do zmiany koloru aut, mat 3M antyzmęczeniowych, taśm 3M oraz systemów antyposlizgowych 3M™ Safety-Walk™.

 

Współpraca Perfo Texconcept z IVC, rosnącą pod skrzydłami MOHAWK Industries Inv, światowego lidera w produkcji pokryć podlogowych z dziedzictwem ponad 130 letniego doświadczenia pozwala na kompleksową obslugę w zakresie podłóg winylowych oraz płytek dywanowych czy wykladzin heterogenicznych. 

 

 

MIEJSCE, W KTÓRYM PRZEBYWAMY TO NAJCZĘŚCIEJ POŁĄCZENIE PRAKTYCZNEGO NARZĘDZIA PRACY I ARCHITEKTONICZNEJ KOMPOZYCJI

Od naszych wnętrz oczekujemy coraz więcej. Chcemy przebywać w przestrzeniach efektownych i funkcjonalnych. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstała Perfo TEXCONCEPT - firma z myślą, koncepcją, gdzie wzornictwo przenika do codziennego życia, a funkcjonalność, oferowanych przez nas produktów, poprawia komfort przebywania w budynkach prywatnych, jak i w obiektach komercyjnych. Innowacyjne systemy mat wejściowych 3M™, wysokiej jakości maty, wykładziny i wycieraczki 3M™ obejmujące szeroki asortyment kolorów i rozmiarów to produkty, które pomogą Państwu zaprojektować skuteczne, a zarazem komponujące się z wystrojem wnętrza oraz strefy wejściowe do budynków. Designerskie podlogi LVT Moduleo oraz Moduleo Moods pozwalaja na kreowanie przestrzeni zgodnie z wizja projektanta oraz najnowszymi trendami. IVC jest komercyjną marką dedykowaną, do tego, by tworzyc unikalne podłogi dla domow, hoteli, biur, sluzby zdrowia, szkolnictwa, galerii handlowych, sklepow etc. Płytki dywanowe IVC to produkt, który jest odpowiedzią na  coraz wieksze wymagania biur, przestrzeni komercyjnych, w ktorych personalizacja unikalnym wzornictwem potęguje odbiór wnętrza. Innowacyjne folie okienne 3M Scotchtint™ znacznie redukują koszty energii i wpływają na komfort wykonywanych obowiązków. Folia okienna 3M™ to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie chroni wnętrza wielkich biurowców przez nadmiernym nagrzewaniem. Folie przeciwsłoneczne i folie ozdobne podnoszą również walory estetyczne budynku poprzez nadanie im ciekawego, niepowtarzalnego wyglądu.


DUET PRZESTRZENI I BEZPIECZEŃSTWA

Obiekty, w których przebywamy muszą być bezpieczne. Nowoczesne technologie zarządzania bezpieczeństwem eliminują najczęstsze przyczyny wypadków, zarówno w biurze, przemyśle, w szkole, jak i w domu. Taśmy i maty antypoślizgowe 3M Safety-Walk™ zabezpieczają śliskie powierzchnie, ograniczając ryzyko niebezpiecznych upadków. Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów proponujemy taśmy antypoślizgowe, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami nawet w miejscach nierównych i narażonych na działanie wilgoci. Folie zabezpieczające 3M Scotchshield™ i laminaty Scotchgard™ to natomiast doskonała ochrona przed różnego rodzaju aktami wandalizmu. Proponowana przez nas folia okienna, dzięki swoim właściwościom wpływa również pozytywnie na stan naszego zdrowia oraz posiadanych przez nas przedmiotów, redukując szkodliwe działania promieni słonecznych. Laminaty Scotchgard™ mają specjalną powłokę anty graffity i ochronę przed zarysowaniem.

 

GDY ŚWIAT KRĘCI SIĘ WOKÓŁ PŁASZCZYZN

Hotele, biurowce czy apartamentowce - dla każdego rodzaju obiektu posiadamy najlepsze rozwiązania wykończeniowe, począwszy od specjalistycznych wykładzin dywanowych, poprzez luksusowe podłogi winylowe LVT czy materiały architektoniczne 3M™ Di-NOC™ na ściany, meble, drzwi, szkło, elewacje, panele ścienne, przegrody wewnętrzne etc. Biurowe czy hotelowe wykładziny spełniają wymagania testowe, jakościowe oraz odzwieraciedlają najnowsze trendy w projektowaniu. Luxury Vinyl Tiles to egzotyczne, nowoczesne, klasyczne czy rustykalne wzory na podłogę, doskonale imitujące drewno czy kamień,a spełniające najcięższe wymogi użytkowe. Dla indywidualnych Klientów mamy również ofertę, której nie znajdzie się w żadnym markecie: unikalne mozaiki MOODS, ekskluzywne podłogi z wysokim połyskiem. Idealne wybory dla modnego i nowoczesnego apartamentu, ale również dla klasycznego wnętrza z duszą.

EXPO, EVENT & STAGE - POWIEDZ NAM, CO POTRZEBUJESZ

Współpracujemy z światowymi  producentami wykładzin oraz materiałów wystawienniczych i scenograficznych. Oferowane przez nas wykładziny wystawiennicze to nie tylko sprawdzona jakość, ale również intensywność kolorów. W ofercie posiadamy pluszowe welurowe wykładziny o najwyższej jakości i imponującej kolorystyce, wykładziny prążkowane, sztuczną trawę czy wykładziny ochronne. Szeroka gama materiałów i rozwiązań na rynek expo, event & stage, począwszy od różnego rodzaju rozwiązań podłogowych, po rozwiązania ścienne i sufitowe, plasuje nas jako największego dystrybutora produktów wystawienniczych w Polsce. Nie zapominając o tkaninach, taśmach dwustronnych, foliach ochronnych czy klejach - kompleksowo obsłużymy najbardziej wymagające firmy wystawiennicze, eventowe, scenograficzne na różnego rodzaju imprezy. Pracują z nami najlepsze firmy z rynku expo, event & stage, które obsługują imprezy na całym świecie. Długoletnia współpraca daje naszym Klientom pewność i bezpieczeństwo. Każdego dnia pamiętamy, jak ciężką pracę wykonują firmy wystawiennicze, aby sprostać oczekiwaniom wystawców, dlatego działamy  w sposób partnerski.


RYNEK MOTORYZACYJNY I TRANSPORTOWY. KONSEKWENCJA DOSKONALENIA

3M tworzy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, dzięki którym prowadzenie samochodu staje się bardziej bezpieczne, wygodne i przyjemne. Jesteśmy dostawcą rozwiązań dla przemysłu samochodowego i transportowego – producentów pojazdów, poddostawców dla przemysłu samochodowego, warsztatów, serwisów i dealerów samochodowych. Oferujemy najwyższej jakości produkty, w tym między innymi: wycieraczki 3M, efektywne, designerskie folie i laminaty samochodowe 3M, które rozwiążą Państwa problemy z zakresu zabezpieczania i przyciemniania szyb, tłumienia hałasu i drgań, zabezpieczenia przed brudem poprzez dobór odpowiednich wykładzin do produkcji dywaników samochodowych. Najnowszej generacji i najlepszej jakości folie samochodowe: 3M™DI-NOC™ folia Carbon oraz folie 3M™1080 do tuningu aut-zmienią samochody i floty pojazdów w zaskakujący sposób.

SZYBKI DOSTĘP DO WYKŁADZIN DO PRODUKCJI DYWANIKÓW SAMOCHODOWYCH I PRZĘDZY PRZEMYSŁOWEJ
 

Perfo TEXCONCEPT jako specjalista i lider w zakresie pokryć produkcyjnych oferuje szeroką ich gamę.  Konkurencyjna i pewna dostawa wykładzin m.in. do produkcji dywaników samochodowych.

 

Podział wg powyższych działów pozwala na szybką i sprawną wymianę wiedzy technicznej, produktowej i marketingowej, tak aby w pełni zaspokajać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Realizując największy projekt czy najmniejsze zamówienie wiemy, że są FIRMY, LUDZIE - bez, których REALIZACJE nie byłyby możliwe, wyjątkowe czy niepowtarzalne. PRODUCENCI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY SĄ GODNI ZAUFANIA I POLECENIA. ICH POMOC I WSPARCIE SĄ DLA NAS NIEODZOWNE.