Moduleo® MOODS©

Wyjątkowe aranżacje dla wyjątkowych pomieszczeń

Moduleo® MOODS© Luksusowe panele winylowe

Panele i płytki winylowe Moduleo MOODS

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości paneli i płytek winylowych Moduleo MOODS. Te tworzone przez belgijską firmę posadzki są dostępne nie tylko w szerokiej gamie kolorystycznej, ale także w wielu atrakcyjnych motywach i kształtach, zapewniając w ten sposób nieograniczone możliwości aranżacyjne. Nowoczesne heksagony, klasyczna francuska „jodełka”, dynamiczne romby czy plastry miodu – to tylko przykładowe wzory paneli, które pozwalają stworzyć unikatową przestrzeń w mieszkaniu, domu, biurze i w każdym innym obiekcie. Kolekcja Moduleo MOODS to idealny wybór dla wymagających klientów, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość wykonania podłóg, ale także nieszablonowe rozwiązania, dzięki którym podłoga będzie grała we wnętrzu pierwszą rolę i nie pozostanie niezauważona. Panele i płytki winylowe są wyjątkowo estetyczne, gwarantując wieloletnią trwałość i wytrzymałość.

KONFIGURATOR MODULEO® MOODS©

http://moduleo.esignserver2.com/gallery.do

Moduleo MOODS – swoboda kreowania przestrzeni w każdym wnętrzu

Moduleo MOODS to wielowarstwowe panele i płytki z winylu, które dzięki najnowocześniejszym technologiom nie tylko podkreślają indywidualny styl każdego pomieszczenia, ale także pozostają w niezmienionym stanie przez długi czas. Produkty pochodzące z kolekcji Moduleo MOODS mogą stanowić doskonałą alternatywę dla podłóg z drewna czy kamienia, pozwalając wykreować jedyną w swoim rodzaju posadzkę praktycznie w każdym wnętrzu.

Jakimi zaletami odznaczają się podłogi Moduleo MOODS?

Panele winylowe z tej kolekcji nie tylko doskonale imitują prawdziwe drewno bądź kamień. Są również odporne na działanie wody i wilgoci, dlatego można je instalować w kuchniach, łazienkach oraz pomieszczeniach kąpielowych. Dzięki temu, że dobrze współpracują z systemami ogrzewania podłogowego, są coraz chętniej wybierane przez architektów i projektantów.

Najważniejsze zalety podłóg winylowych Moduleo MOODS to:

  • wysoka odporność na wodę, wilgoć, ścieranie oraz zarysowanie,
  • bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna,
  • łatwość w czyszczeniu i konserwacji,
  • antypoślizgowość (posiadają parametr wyższy niż R10),
  • szeroka gama atrakcyjnych wzorów, które są nakładane przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii druku,
  • możliwość instalowania paneli na ogrzewaniu podłogowym.
ZOBACZ PODOBNE